Bella Thorne bir günde bir milyon dolar kazandı


Bella Thorne Bir Günde Bir Milyon Dolar Kazandı – Magazin…
ABD’li oyuncu Bella Thorne, cinsel içerikli siteye üye olduktan sadece 24 saat sonra bir milyon dolar kazanarak rekora imza attı. Genç oyuncu, bir hafta dolmadan ise siteden 2 milyon dolar gelir elde etti.


Bella Thorne Bir Günde Bir Milyon Dolar Kazandı
ABONE OL. Yaşam tarzı, ilişkileri, imajı sık sık eleştirilen Bella Thorne, gündemden düşmüyor. ABD’li oyuncu, üye olduktan sonra 24 saat içinde bir milyon dolar, bir hafta içinde ise 2 milyon


Habertürk: Bella Thorne Bir Günde Bir Milyon Dolar Kazandı…
Sansyonel hayatı nedeniyle sık sık konuşulan Bella Thorne, son hareketiyle yine gündeme geldi. cinsel içerikli siteye üye olduktan sadece 24 saat sonra bir milyon dolar kazanarak rekora imza attı.


Günde Bir Milyon Dolar Kazandı! – Haberleri – enBursa Haber
ABD’li oyuncu Bella Thorne, cinsel içerikli siteye üye olduktan sadece 24 saat sonra bir milyon dolar kazanarak rekora imza attı. Anasayfa Magazin Haberleri Günde bir milyon dolar kazandı!


Bella thorne 24 saatte bir milyon dolar kazandı!
ABD’li oyuncu Bella Thorne, yaptıklarıyla gündemden düşmüyor. ABD’li oyuncu, üye olduktan sonra 24 saat içinde bir milyon dolar, bir hafta içinde ise 2 milyon olarak kazanarak rekor kırdı.


Müstehcen Site OnlyFans’ta Hesap Açan Bella Thorne… – onedio.com
Yakın dönemin çocuk yıldızlarından Bella Thorne, geçirdiği değişimle şaşırtmıştı. Bir hafta dolmadan kazandığı para ise 2 milyon Dolar ve elbette bu da bir diğer rekor.


+18 Sitesine Üye Olan Bella Thorne, 1 Günde 1 Milyon Dolar
“Shake It Up” dizisiyle 2010-2013 yılları arasında büyük popülarite kazanan oyuncu Bella Thorne, cinsel içerikli fotoğraf ve Genç oyuncu, bir hafta dolmadan da siteden 2 milyon dolar kazandı.


Aktris Bella Thorne, “Fanlarına Özel” Sosyal Medya… – Medyascope
…sosyal medya hesabından bir günde 1 milyon dolar kazandı. hesap açmasının ardından 24 saat içinde 1 milyon dolar gelir elde etti. para kazanan seks işçileri Thorne’un hesap açmasına tepkili.


Bella Thorne 2 Milyon Dolar Kazandı! +18 Videolar İçin Harcayacak
Yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Bella Thorne yeni bir iş için kollara sıvadı. Bella Thorne, 18 yaş sınırlı OnlyFans’daki sayfasından 2 milyon dolar kazandığını açıkladı.


Gazete Vatan: Bella Thorne 24 Saatte Bir Milyon Dolar Kazandı!
ABD’li oyuncu Bella Thorne, yaptıklarıyla gündemden düşmüyor. 22 yaşındaki oyuncu, son hareketiyle çok konuşuldu.