Bollywood yıldızı Aamir Khan, Adanada mangal başına geçip kebap pişirdi


Bollywood Yıldızı Aamir Khan, Adana’da Mangal Başına
Video Bollywood yıldızı Aamir Khan, Adanada mangal başına geçip kebap pişirdi. Yoğun ilgi gören Khan, mangalın başına geçip kebap pişirdi.


Ünlü Hintli Aktör Aamir Khan Adana’da Kebap Pişirdi
Ünlü Hintli oyuncu Aamir Khan, çekeceği yeni filmi için Türkiye’ye gelmişti. Çamardı ilçesinde Demirkazık Dağı ve çevresinde incelemelerde bulunduktan sonra Adana’ya geçti.


DHA: Bollywood Yıldızı İstanbul’da – Magazin Haberleri
Aamir Khan’ın yeni filmi “Secret Superstar” 20 Ekim’de Türkiye’de vizyona girecek. Bollywood yıldızı aamir khan: türkiye’ye geldiğim için çok mutluyum.


Mangal Pandey | Aamir Khan – YouTube
Mangal Pandey:The Rising – Aamir Khan,Rani Mukerji,Ameesha Patel, Bollywood British Scared of Indians – The Legend Of Bhagat Singh Scene | Ajay Devgan…


Mangal Mangal | Mangal Pandey: The Rising (2005) Song | Aamir
“Song: Mangal Mangal Movie: Mangal Pandey: The Rising (2005) Starcast: Aamir Khan, Kiron Kher, Om Puri, Varsha Usgaonkar, Tom Alter…


Bollywood Yıldızı Khan Ankara’da Hayranlarıyla Buluştu
Kültür ve Turizm Bakanlığının davetlisi olarak Ankara’ya gelen Bollywood’un ünlü oyuncusu, yönetmen ve yapımcı Aamir Khan, Cer Modern’de hayranlarıyla buluştu.


Aamir Khan’ın Adana’da Kebap Keyfi; Hem Yedi Hem Pişirdi
Kentte kebapçıların yoğun olduğu tarihi Kazancılar Çarşısı’na uğrayan Khan, mangalın başına geçip, kebap pişirdi. aamir khan bollywood yıldız oyuncu kebap keyif.


Bollywood Yıldızı Aamir Khan’dan ‘Türkiye’ Yorumu
Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın davetlisi olarak yeni filmi ‘Secret Superstar’ın tanıtımı amacıyla Türkiye’ye gelen Bollywood yıldızı Aamir Khan, öğle saatlerinde İstanbul’dan Ankara’ya geldi.


Bollywood Yıldızı Aamir Khan, İstanbul’a Ayak Bastı! | Super Haber
Adana. Adıyaman. Afyonkarahisar. Bollywood’un yıldızı Khan, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ilk kez Türkiye’ye geldiğini, burada olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.


Bollywood Yıldızı Aamir Khan’dan Dangal | Postkolik
Aamir Khan, yaşayan en büyük sinema yıldızlarından. Bollywood dendiğinde akla gelen ilk simalardan biri de Aamir Khan oluyor şüphesiz.
car diagnostic