Sakarya’da koronavrüs aşısı için aranan 80 gönüllü denek bulundu


Sakarya’da Koronavirüs Aşısı İçin Aranan 80 Gönüllü Denek Bulundu
…karşı ortak geliştirdiği “BNT162ö” adlı Kovid-19 aşısın ilimizinde uygulanması için aranan 80 gönüllü denek bulundu. Denetleme aşılama Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uygulanacak.


Korona Aşısı İçin Sakarya’da 80 Denek Aranıyor
Şu ana kadar 9 gönüllü aşının testi için başvurmuş durumda. Şikayet Zamanı:29 Ağustos 2020|Cumartesi,17:12:34. İlgili HaberKorona aşısı için Sakarya’da 80 denek aranıyor.


Korona Aşısı İçin Sakarya’da 80 Gönüllü Aranıyor – Sakarya Haberleri
28 Ağu 2020 – 10:47- Gündem Güncelleme: 28 Ağu 2020 – 17:32. Korona aşısı için Sakarya’da 80 gönüllü aranıyor. 80 gönüllüye eylülün ikinci haftasından itibaren aşı yapılmaya başlanacak.


Corona Virüsü Aşısını 1.100 Dolara Test Etmek İçin Gönüllü Denekler…
Küresel çapta ölümcül bir salgına dönüşen yeni tip corona virüsü ya da resmi adıyla COVID-19’a yönelik olarak geliştirilen aşıların testi için sağlıklı gönüllüler aranıyor.


Koronavirüs Aşısı İçin Türkiye’den 1000 Gönüllü Denek Aranıyor
Alman biyoteknoloji şirketi BioNTech ile Amerikan ilaç şirketi Pfizer’ın ortak geliştirdiği ‘BNT162ö’ adlı potansiyel koronavirüs aşısının, Türkiye’de de 1000 gönüllü denek üzerinde deneneceği bildirildi.


Korona Aşısı İçin 700 Türk Gönüllü Aranıyor
…”BNT162ö” adlı Kovid-19 aşısı için ülke bazlı yürütülen klinik deney çalışmalarında Türkiye de yer alıyor. Gönüllü olmak için aranan kriterleri anlatan Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof.


Ve Türkiye’de Korona Virüs Aşı Testleri Başlıyor! 700 Gönüllü de…
“BNT162ö” adlı Kovid-19 aşısı bir hafta içinde Türkiye’de 700 gönüllü üzerinde test edilmeye başlanacak. Söz konusu “denek aşıları”, Eylül-Ekim arasında Türkiye’de 700 gönüllüde test edilecek.


Koronavirüs Aşısı İçin Gönüllü Olur Musun? – Gate
Amerika ve İngiltere gibi ülkelerde aşı bulunsa ve gönüllü insan denekleri aransa, seninde denek olmak için bir imkanın olsa denek olmak için gönüllü olur muydun?


Almanya’da Koronavirüs Aşı Testine Gönüllü Denek Akını
Tübingen’de yürütülen koronavirüs aşı çalışmalarına katılmak için 4 bin kişi gönüllü denek olarak başvurdu. kişi gönüllü denek olarak başvuruda bulundu. aşısı için izin alan ikinci Alman firması.


Corona Virüsü Aşısını Test Etmek İçin Gönüllü Aranıyor – Teknoon
Corona virüsü aşısı şu anda geliştirilme aşamasında ve aşıyı test etmek için gönüllülere ihtiyaç duyuluyor. Corona virüsü aşısı için pek çok ülke çalışmalarını hızlandırmış durumda.