Xiaomi telefon sahiplerine 9 Eylül uyarısı: Resmen başladı


Hürriyet: Xiaomi Telefon Sahiplerine 9 Eylül Uyarısı: Resmen Başladı
hurriyet.com.tr. Haber Giriş: 09 Eylül 2020 – 13:25 | 09 Eylül 2020 – 13:25. Xiaomi telefon sahiplerine 9 Eylül uyarısı: Resmen başladı.


CNN Türk: iPhone 12 Resmen Geliyor! Apple Az Önce Bombayı Patlattı
15 Eylül tarihinde Apple Park’ta yapılacak etkinlikte yeni iPhone modelleri dahil diğer Apple cihazlarını ilk kez göreceğiz. Xiaomi telefon sahiplerine 9 Eylül uyarısı: Resmen başladı.


Xiaomi Telefon Sahiplerine Kötü Haber! Haberi – BorsaGündem.com
Android 11 güncellemesini alamayacak Xiaomi telefonlar belli oldu; bazı modeller şaşkınlık… 04 Eylül 2020 | Finans Gündem | Otomobil Sayfası | Teknoloji Gündem.


Xiaomi Mi A1 Sahipleri İçin Android Pie Uyarısı! – ShiftDelete.Net
Xiaomi Mi A1 Android Pie beta sürümünden eski sürümlere dönerken açılış döngüsüne giriyor. Aradan geçen 5 ayın ardından Xiaomi A1 kullanıcıları ilk defa Android Pie sürümüne sahip oldu.


Xiaomi Telefon Sahiplerine Önemli Uyarı! Bugün Başladı – Eylül
Xiaomi’nin telefonlarından Xiaomi Mi Mix 2S ve Mi Note 3 için bugün sessiz sedasız bir güncelleme yayınlandı.


Sabah: Xiaomi Resmen Açıkladı! Android 11 Güncellemesini Alacak…
Mi 10 ve Mi 10 Pro, Android 11 güncellemesini alan ilk Xiaomi cihazları olacak. Türkiye’deki Mi 10 kullanıcıları da 9 Eylül 2020 itibari ile kademeli olarak bu güncellemeye sahip olabilecekler.


Huawei Telefon Sahiplerine Önemli Uyarı! Resmen Geliyor – Teknoloji
Huawei telefonlar EMUI 9.1 güncellemesi alıyor. Pek çok performans iyileştirmesi, GPU Turbo 3.0 desteği ile telefonları değiştirecek güncelleme bakın hangi telefonlara yüklenecek? Huawei Mate 10.


Xiaomi Telefon Sahiplerini Heyecanlandıran MIUI 11 Gelişmesi – LOG
Yeni MIUI 11 arayüzü merakla bekleyen Xiaomi kullanıcılarını heyecanlandıran bir gelişme ortaya çıktı. Arayüz çok yakında geliyor gibi görünüyor.


Xiaomi Mi A1 Sahipleri Hadi İyisiniz! Yine Güncelleniyorsunuz…
Ana sayfa » Akıllı Telefon » Xiaomi Mi A1 sahiplerine müjde! Bildiğiniz gibi Mi A1 geçtiğimiz yıl Eylül ayında satışa sunulan bir telefondu ve üretici Devasa bataryalı Galaxy M51 resmen tanıtıldı!!!


Beklenen Telefon Xiaomi Mi 9 Resmen Tanıtıldı | HaberMi
Xiaomi ‘nin Samsung ve Apple’ı kıskandıracak en yeni amiral gemisi Mi 9, oldukça şık dizaynı, güçlü donanımı ve görkemli kamerası ile resmen duyuruldu.
Topdon Car Battery Tester