Çebi: ‘F.Bahçe ve G.Saray’a haksız penaltı verildi’


Ahmet Nur Çebi: ‘Haftanın Hakem Mağduru Beşiktaş!’ – Sporx Galeri
Ahmet Nur Çebi’Den flaş açıklamalar. “F.Bahçe ve G.Saray’A haksız penaltılar”. Fenerbahçe ve Galatasaray’a verilen haksız penaltılar izledik.


F.BAHÇE VE G.SARAY’A HAKSIZ PENALTILAR” – Ahmet Nur Çebi
Ahmet Nur Çebi: ‘Haftanın hakem mağduru Beşiktaş’tır’. “F.Bahçe ve G.Saray’A haksız penaltılar”. Fenerbahçe ve Galatasaray’a verilen haksız penaltılar izledik.


F.Bahçe, Trabzon İN G.Saray, Beşiktaş OUT – Yazarlar – Ali… | STAR
F.Bahçe, Trabzon İN G.Saray, Beşiktaş OUT. 20 Ağustos 2019 Salı. Verilen penaltıların haklı-haksız olması o kadar da önemli değil. Çünkü F.Bahçe zaten atacağını atardı.


Trabzonspor, F.Bahçe ve G.Saray’ı Şikayet Etti! – Tüm Spor Haber
Trabzonspor, Kasımpaşa’nın oyuncularını G.Saray ve F.Bahçe’ye vermesinin usulsüz olduğunu belirterek suç duyurusunda bulundu. Trabzonspor, F.Bahçe ve G.Saray’ı şikayet etti!


Habertürk: Galatasaray Dağıttı Fenerbahçe Topladı
G.Saray bence kendisini dağıttı ve F.Bahçe de bundan çok iyi şekilde yararlandı. İlk kez mi haksız ve aleyhine bir penaltı verildi bir takımın? Önünde daha bir 45 dakika var.


Haberler.com: Trabzonspor, G.Saray ve F.Bahçe’nin Yaptığı…
Sabah Gazetesi’nde yer alan haberde, Bordo-mavililer, Kasımpaşa’nın oyuncularını G.Saray ve F.Bahçe’ye vermesinin usulsüz olduğunu ve transferlere lisans verilmemesi gerektiğini belirterek, suç…


G.Saray’da Penaltı Krizi! Sahada Tartıştılar
G.Saray’da penaltı krizi! Galatasaray-Yeni Malatyaspor maçında sarı-kırmızılıların kazandığı penaltı atışı sırasında Mbaye Diagne ile Younes Belhanda arasında kim atacak tartışması yaşandı.


Çebi’de Çarpıcı Açıklamalar! F.Bahçe ve G.Saray’a Gönderme! | Forum
F.Bahçe ve G.Saray’a gönderme! Çebi’nin yöneticilik ile alakalı sözleri kafalarda soru işareti bıraktı. Dinlenmek lazım, ara vermeyi bilmek lazım. Ama haksız rekabet herkesi ilgilendiriyor.


Çebi’den Güneş Açıklaması! F.Bahçe ve G.Saray’a Gönderme…
…gelen Galatasaray mağlubiyeti ile birlikte takımdan ayrılacağı konuşulan tecrübeli teknik adamla ilgili ikinci başkan Ahmet Nur Çebi açıklamalarda bulundu. F.Bahçe ve G.Saray’a gönderme…


En Çok Kim Penaltıyı Kazandı? Fenerbahçe, Galatasaray…
‘F.Bahçe’ye 8, G.Saray’a 8, bize SIFIR’. Sivasspor’un resmi Twitter hesabından “Yorumsuz” başlığıyla yapılan paylaşımda, bu sezonki penalyı bilgilerine yer verildi.