Lubuskie. Uciekał przed policją. Nie miał prawa jazdy, był pijany i pod wpływem narkotyków


Uciekał przed policją – nie miał prawa jazdy, był pijany i
Lubuskie. Uciekał przed policją – nie miał prawa jazdy, był pijany i pod wpływem narkotyków. Policjanci ze Strzelec Krajeńskich (Lubuskie) zatrzymali w czwartek po pościgu 29-latka – okazało się, że nie ma prawa jazdy, jest pijany, a także pod wpływem narkotyków.


Lubuskie: Uciekał policji; nie miał prawa jazdy, był
Policjanci ze Strzelec Krajeńskich (Lubuskie) zatrzymali w czwartek po pościgu 29-latka. Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania, był nietrzeźwy i pod wpływem narkotyków – poinformował w piątek Tomasz Bartos z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Kraj.


Nie miał prawa jazdy, był pijany i pod wpływem narkotyków
Policjanci ze Strzelec Krajeńskich (Lubuskie) zatrzymali w czwartek po pościgu 29-latka. Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania, był nietrzeźwy i pod wpływem narkotyków


Uciekał policji: był pijany i pod wpływem narkotyków
Policjanci ze Strzelec Krajeńskich zatrzymali w czwartek po pościgu 29-latka. Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania, był nietrzeźwy i pod wpływem narkotyków – poinformował Tomasz Bartos z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Kraj.


Pijany, pod wpływem narkotyków i bez prawa jazdy
Pijany, pod wpływem narkotyków i bez prawa jazdy. Policyjny pościg za 29-latkiem – RMF24.pl – Policjanci ze Strzelec Krajeńskich w województwie lubuskim zatrzymali po pościgu 29-latka.


Szaleńczy pościg za 29-letnim kierowcą. Był pod wpływem
Szaleńczy pościg za 29-letnim kierowcą. Był pod wpływem alkoholu i narkotyków, a na dodatek nie miał prawa jazdy. Mogło dojść do tragedii


Strzelce: Po alkoholu i narkotykach uciekał przed policją …
Pościg skończył się po kilku kilometrach. 29-letni kierowca nie miał prawa jazdy, za to był pod wpływem… alkoholu i narkotyków. Trafił na komendę a jego samochód na lawetę. W …


Bez prawa jazdy i pod wpływem alkoholu uciekał przed
62-latek miał prawie pół promila alkoholu w organizmie. Za to jego samochód nie miał przeglądu technicznego i aktualnego ubezpieczenia, a mężczyzna prawo jazdy stracił już wcześniej.


Pijany i bez prawa jazdy uciekał przed policją | Niezależna
Pijany i bez prawa jazdy uciekał przed policją. … który nie zatrzymał się do kontroli, był nietrzeźwy i ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych – poinformował Maciej Kimet z …


Pasym. Pijany, bez prawa jazdy i z kradzionym drewnem …
Okazało się, że 46-latek był pijany, nie miał prawa jazdy, a w samochodzie było kradzione drewno. Policyjny pościg rozpoczął się w okolicach Pasymia (woj. warmińsko-mazurskie).