Rodzina Łukasza Szumowskiego sprzedała akcje OncoArendi Therapeutics. Zarobiła miliony


Rodzina Łukasza Szumowskiego sprzedała akcje OncoArendi
Brat i żona byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego sprzedali akcje OncoArendi Therapeutics, otrzymując za nie łącznie 8,8 mln zł. Spółka zaliczyła ostatnio szybki wzrost, bo …


Rodzina Łukasza Szumowskiego sprzedała akcje za miliony
Rodzina Szumowskiego sprzedała akcje za miliony … Sam prezes OncoArendi Therapeutics Marcin Szumowski sprzedał 75 tysięcy udziałów za 3,7 miliona złotych. … w którym Łukasz Szumowski …


Żona i brat Łukasza Szumowskiego sprzedali akcje
Do transakcji sprzedaży akcji doszło w poniedziałek, 30 listopada. Łącznie rodzina byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego pozbyła się 176,5 tys. akcji. Ich wartość to blisko 9 mln zł. Na początku listopada spółka OncoArendi Therapeutics podpisała umowę z belgijską firmą Galapagos.


Rodzina Szumowskiego sprzedała akcje za miliony
Rodzina Szumowskiego sprzedała akcje za miliony. 1 godzinę temu . Brat i żona byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego postanowili pozbyć się części swoich akcji w OncoArendi Therapeutics – wynika z komunikatów giełdowych spółki.


Szumowscy sprzedali akcje OncoArendi Therapeutics. Chodzi …
W ten sposób Marcin Szumowski zmniejszył swój pakiet akcji z 0,85 do 0,30 proc., a Szumowski Investments z 8,14 do 7,4 proc. Głównym udziałowcem w OncoArendi Therapeutics wciąż pozostaje miliarder Michał Sołowow, kontrolujący ponad 30 proc. akcji poprzez fundusz IPOPEMA 112 FIZ Aktywów Niepublicznych.


Szumowcy sprzedali akcje OncoArendi Therapeutics! “To jest …
Rodzina byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego sprzedała część posiadanych akcji OncoArendi Therapeutics, spółki prowadzącej prace nad lekiem, który może pomóc w terapii pacjentów po COVID-19. To jest gigantyczna afera. Nie za 5, za 10, tylko ponad 140 milionów złotych.


Żona Łukasza Szumowskiego sprzedała akcje za 5 milionów
Szumowskiego, czyli żony i brata byłego ministra, sprzedała ponad 100 tys. akcji po 50 zł każda! O powiązaniach biznesowych rodziny Szumowskich szeroko pisaliśmy w Fakcie.


Szumowscy zgarnęli miliony za akcje biotechnologicznego …
Pod koniec listopada firma należąca do holdingu żony byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego i jego brata sprzedała niewielką część z puli akcji biotechnologicznego giganta za …


Łukasz Szumowski zarobił miliony. Koronawirus mu …
Łukasz Szumowski przed wejściem do rządu przepisał żonie wszystkie swoje udziały w spółce Szumowski Investments. Firma prowadzona przez żonę i brata byłego ministra sprzedała ostatnio około 100 tysięcy akcji o łącznej wartości ponad 5 milionów złotych. Środki trafiły do innej spółki państwa Szumowskich, SI Assets.


OncoArendi Therapeutics Marcina Szumowskiego z kontraktem …
Spółka OncoArendi Therapeutics, w której brat byłego ministra zdrowia Marcin Szumowski ma 9,18 proc. akcji, sprzedała belgijskiej grupie biotechnologicznej Galapagos prawa do cząsteczki OATD-01.