Wszystko, co wiemy o serialu „Król” na podstawie powieści Szczepana Twardocha


Wszystko, co wiemy o serialu „Król” na podstawie powieści
Wszystko, co wiemy o serialu „Król” na podstawie powieści Szczepana Twardocha. Kamila Wojtkiewicz. Szczepan Twardoch / (Fot. Mariusz Gaczynski/East News) W sieci pojawił się zwiastun serialu na podstawie powieści Szczepana Twardocha. Premiera na Canal+ jesienią tego roku.


Canal+ prezentuje pierwszy zwiastun serialuKrólna
Jesienią na kanale CANAL+ PREMIUM, a także w nowej usłudze CANAL+ będzie można obejrzeć długo wyczekiwany serial “Król” będący ekranizacją powieści Szczepana Twardocha o tym samym tytule. Oto pierwszy zwiastun tej produkcji.


Już jest zwiastun serialuKról“! To nowa produkcja Canal+ …
O tym, że Canal+ kręci serial na podstawie powieści Szczepana Twardocha pt. “Król“, wiedzieliśmy już od dłuższego czasu.Do tej pory jednak nie znaliśmy szczegółów produkcji poza samą …


Zwiastun serialu ‘Król’ na podstawie Twardocha. Jest …
Screen z teasera serialu ‘Król’ na podstawie powieści Szczepana Twardocha. Michał Żurawski jako Jakub Szapiro (fot. Canal+ (screen))


Pierwszy zwiastun serialu „Król” na podstawie powieści
Opublikowano pierwszy zwiastun serialu „Król” w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego zrealizowanego na podstawie powieści Szczepana Twardocha o tym samym tytule. Produkcja zadebiutuje już jesienią na Canal+ Premium oraz w nowej usłudze Canal+ „Telewizja przez internet”. Akcja ośmioodcinkowego serialu (każdy będzie trwał od 65 do 80 minut) dzieje się w Warszawie w 1937 roku. To …


Król“: wiemy, kto zagra główną rolę w serialu według …
W kwietniu padnie pierwszy klaps na planie serialuKról” – ekranizacji bestsellerowej powieści Szczepana Twardocha, którą przygotowuje stacja Canal+. Główną rolę, Jakuba Szapiro, zagra znany z przebojowej produkcji “KRUK. Szepty słychać po zmroku” Michał Żurawski. Jako Mosze Bernsztajn wystąpi Kacper Olszewski.


Canal+ zakończył zdjęcia do serialuKról“. Co wiemy o
Zakończyły się zdjęcia do nowego serialu Canal+ „Król” na podstawie książki Szczepana Twardocha o tym samym tytule. W główną rolę w produkcji wcielił się Michał Żurawski.


Król“: pierwszy teaser serialu na podstawie książki …
Król” w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego to ośmioodcinkowa ekranizacja powieści Szczepana Twardocha o tym samym tytule. Serial zadebiutuje już jesienią na kanale CANAL+ PREMIUM oraz w nowej usłudze CANAL+ “Telewizja przez internet”.


Pierwszy zwiastun nowego serialuKRÓL” od CANAL+ …
Serial KRÓL w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego to ośmioodcinkowa ekranizacja powieści Szczepana Twardocha o tym samym tytule.Serial zadebiutuje już jesienią na kanale CANAL+ PREMIUM oraz w nowej usłudze CANAL+ „Telewizja przez internet”. A już teraz możemy zobaczyć pierwszy teaser pokazujący, czego możemy spodziewać się po nowej polskiej produkcji – jak sami zobaczycie …


KrólSzczepana Twardocha – kiedy premiera serialu
Na podstawie najpopularniejszej powieści śląskiego pisarza powstanie ośmioodcinkowy serial. Sprawdzamy co już wiadomo o serialu na podstawie powieści „Król” Szczepana Twardocha: datę …